Norvegijoje vykstančiame pasaulio U23 amžiaus grupės orientavimosi sporto slidėmis (OSS) čempionate penktadienį aukso medalį iškovojo Judita Traubaitė (VU Gyvybės mokslų cetras). Ji triumfavo vidutinėje trasoje.

Judita Traubaitė viduryje. FOTO orienteering.ltLietuvos sportininkė trasą įveikė per 41 minutę ir 57 sekundes bei 43 sekundėmis aplenkė antroje vietoje likusią sportininkę iš Šveicarijos Elianę Deininger.

Įdomu tai, kad sezoną J. Traubaitė pradėjo kaip biatlonininkė, tačiau prasidėjus svarbiausioms sezono orientavimosi sporto slidėmis varžyboms, ji prisijungė prie Lietuvos OSS rinktinės.

Tuo pačiu metu vykstančiose Pasaulio orientavimosi sporto slidėmis taurės varžybos Judita Traubaitė užėmė 5-ąją vietą.