Informuojame, kad gruodžio 27 - sausio 8 d. VU Sveikatos ir sporto centre nevyks grupiniai užsiėmimai ir trenerių konsultacijos. VU SSC administracija pasiekiama įprastu darbo metu.

Primename, kad kviečiame išbandyti keturias skirtingas kineziterapeuto sudarytas sporto programas. Dvi iš jų skirtos viso kūno mobilumo ir lankstumo gerinimui, kitos dvi – viršutinės ir apatinės kūno dalies stiprinimui.

Jums reikia užpildyti registracijos formą, atidaryti el. pašte gautą nuorodą ir atsisiųsti Propusher programėlę. Susikūrus paskyrą programėlėje ieškoti kalendoriaus, kuriame bus patalpintos sporto programos (kurias Jūs pasirinksite registracijos formoje).

Žiema