Artėjant gražiausioms metų šventėms VU Sveikatos ir sporto centras linki visiems 2023 m. mėgautis judėjimo keliamu džiaugsmu! Turime jums dovanų!

pexels jeswin thomas 1628419 1Kviečiame išbandyti net keturias skirtingas kineziterapeuto sudarytas sporto programas. Dvi iš jų skirtos viso kūno mobilumo ir lankstumo gerinimui, kitos dvi – viršutinės ir apatinės kūno dalies stiprinimui.

Jums tereikia užpildyti registracijos formą, atidaryti el. pašte gautą nuorodą ir atsisiųsti Propusher programėlę. Susikūrus paskyrą programėlėje ieškoti kalendoriaus, kuriame bus patalpintos sporto programos (kurias Jūs pasirinksite registracijos formoje).

Taip pat primename, kad antradieniais pietų pertraukos metu vyksta VU Sveikatos ir sporto centro organizuojamos nemokamos mankštos VU darbuotojams. Laukiame jūsų prisijungiant!

Energingų ir žvalių 2023 metų!