Gruodžio 14 d. Kaune vyko lengvosios atletikos varžybos skirtos Z. Šveikausko ir A. Stanislovaičio taurėms laimėti.

319125505 1616711712083488 1126312199442406601 nVilniaus universiteto bėgikų vyrų ir moterų rinktinės estafetėje 800+600+400+200 metrų iškovojo sidabro medalius!

Moterų komanda: Eglė Vaitulevičiūtė, Justina Lukošiūtė, Ingrida Sinkevičiūtė, Elena Jasaitė.

Vyrų komanda: Gediminas Janušis, Linas Šinkūnas, Erikas Ivanovas, Rytis Kasparas Šapka.

60 m rungtyje Arminas Šeštokas iškovojo A. Stanislovaičio taurę ir sidabro medalį, 1000 m rungtyje Eglė Vaitulevičiūtė iškovojo 2 vietą, taurę ir medalį, 600 m rungtyje Justina Lukošiūtė užėmė 3 vietą ir iškovojo bronzos medalį, 300 m bėgime Elena Jasaitė laimėjo sidabro medalį, o Ingrida Sinkevičiūtė liko su 3 vieta ir bronzos medaliu.

Šuolio į aukštį rungtyje bronzos medalį iškovojo Gabriela Liminovič.

Sveikiname trenerę doc. J. Armonienę ir studentus su puikiais rezultatais!