Šį šeštadienį (12 03) Kaune vyko Lietuvos universitetų jėgos trikovės čempionatas, į kurį susirinko gausus šios sporto šakos studentų būrys. Viso 48 studentai ir studentės iš 8 Lietuvos universitetų, kurie iki vėlaus šeštadienio vakaro kovojo tiek individualioje, tiek komandinėje įskaitoje.

316220160 679769287098965 6006579371476515076 nVilniaus universiteto stipruoliai labai stengėsi apginti praeitų metų čempionų vardą, bet deja, pritrūko vieno taško. 1 vietą užėmė LSU (51 t.), 2 vietą VDU (50 t.), 3 vietą VU (50 t.). Dėl ligos nedalyvavo komandos lyderė E.Turakevičiūtė.

Individualioje įskaitoje čempionais tapo Lina Linkaitė iš VU Šiaulių akademijos ir VU Matematikos ir informatikos fakulteto studentas Laurynas Lukoševičius. Laurynas pasiekė ir geriausią šių varžybų rezultatą. 🥈Sidabro medaliais pasipuošė Rytis Veverskis (VU Chemijos ir geomokslų fakultetas) ir Jordanas Paulauskas (VU Medicinos fakultetas). Neblogais rezultatais džiaugėsi Hedari Daniyl (VU Medicinos fakultetas) – 4 vieta, Augustas Molis (VU Matematikos ir informatikos fakultetas) – 5 vieta ir Andrej Vereščiak 5 vieta.

Sveikiname trenerį ir sportininkus!

Pagrindinės varžybos šiais metais baigėsi, artėja nauji metai, sesija, todėl visiems įvairių sporto šakų sportininkams ir jų treneriams, tren. R. Cijūnėlis linki visokeriopos sėkmės sporte, moksle, gyvenime!