Lapkričio 18–20 dienomis Birštone vyko WRPF federacijos Šiaurės Europos jėgos trikovės ir štangos spaudimo čempionatas, kuriame štangos spaudimo rungtyse varžėsi Rytis Veverskis (VU Chemijos ir geomokslų fakultetas), Laurynas Lukoševičius (VU Matematikos ir informatikos fakultetas) ir Eglė Turakevičiūtė (VU Filologijos fakultetas).

Eglė Turakevičiūtė iškovojo 1 vietą savo svorio kategorijoje, 1 vietą absoliučioje įskaitoje bei pagerino Lietuvos ir europos jaunimo rekordą, pagerintas ir Lietuvos suaugusiųjų rekordas.

Rytis Veverskis dalyvavo tiek jaunimo tiek suaugusiųjų grupėje svorio kategorijoje iki 100 kg, ir paspaudęs 185 kg užėmė 1 vietą savo svorio kategorijoje, jaunimo amžiaus grupėje, 1 vietą absoliučioje jaunimo įskaitoje, 2 vietą suaugusiujų amžiaus grupėje, pasiekė štangos spaudimo sporto meistro normatyvą bei užfiksavo Lietuvos jaunimo štangos spaudimo rekordą.

Laurynas Lukoševičius paspaudęs 201 kg užėmė pirmą vietą savo svorio kategorijoje (iki 82,5 kg) suaugusiųjų tarpe, benrdoje įskaitoje iš visų dalyvių užėmė 3 vietą bei pagerino Europos ir Pasaulio jaunimo štangos spaudimo rekordus. Laurynas taip pat užfiksavo elito normatyvą štangos spaudimo veiksme.

Lapkričio 19 d. Matas Čepulis (GMC) taip pat dalyvavo XXIV Lietuvos svarsčių kilnojimo federacijos čempionate (rovimo rungtis) ir iškovojo pirmąją vietą kategorijoje iki 68 kg. Su 32 kg svarsčiais atlikęs 94 pakartojimus ir užtikrintai užėmęs pirmąją vietą absoliučioje jaunimo amžiaus grupės įskaitoje.

Džiaugiamės VU sportininkais ir sveikiname jų trenerį Rimantą Cijūnėlį!