Vilniaus universiteto sportininkai, vadovaujami trenerio R. Cijūnėlio, savaitgalį vykusiame Lietuvos studentų sunkiosios atletikos čempionate, kuris vyko kartu su Lietuvos Sunkiosios Atletikos Federacijos organizuojamu atskirų veiksmų čempionatu, apgynė praeitų metų nugalėtojų titulą.

Image21

Asmeninėje įskaitoje aukso medalius pelnė Lijana Jakaitė (Kauno fakultetas), Indrėja Rimdžiūtė (Medicinos fakultetas), Paulius Girta (Medicinos fakultetas), Aivaras Mankus (Medicinos fakultetas), Rytis Veverskis (Chemijos ir geomokslų fakultetas). Sidabro apdovanojimus iškovojo Eglė Zarankaitė (Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas) ir Marius Anilionis (Chemijos ir geomokslų fakultetas), o bronziniais pasipuošė Izabelė Rimdžiūtė (Medicinos fakultetas), Ugnė Markevičiūtė (Teisės fakultetas), Jordanas Paulauskas (Medicinos fakultetas), Paulius Kulakauskas (Medicinos fakultetas).

Komandinėje įskaitoje pirmą vietą pelnė Vilniaus universitetas, antra vietą – Klaipėdos universitetas, trečią – Mykolo Romerio universiteto komandos.

Lietuvos čempionate buvo renkami visų startavusių dalyvių pasiekti šeši geriausi rezultatai tiek merginų tiek vyrų grupėje. Į moterų šešetuką pateko Eglė Zarankaitė (5 vt.), vyrų Rytis Veverskis (5 vt.). Lietuvos čempionate 1 vietą iškovojo Lijana Jakaitė, Izabėlė Rimdžiūtė, Ugnė Markevičiūtė, Rytis Veverskis. Bronziniais medaliais pasipuošė Eglė Zarankaitė ir Jordanas Paulauskas.

Sunkius svorius kėlė, tačiau ketvirtoje vietoje liko Vilniaus universiteto alumnai Lukas Šverčiauskas, Dangyras Lukošius.

Daugiau nuotraukų:

Image1e Imageee