Spalio 1 d. Šiauliuose  įvyko 2022 m. Lietuvos studentų irklavimo čempionatas. Komandinę pergalę ir nugalėtojų taurę  iškovojo  VU irkluotojai.

20221001 153744Antri liko praeitų metų čempionai VDU irkluotojai, trečia KU komanda.

Individulalioje įskaitoje puikiai pasirodė VU  studentai Saulius Aušbikavičius (ŠA) ir Martynas Vaitkevičius (ŠA) nugalėję dviviečių valčių klasėje, bei po to atitinkamai užėmę pirmą ir antrą vietas vienviečių valčių plaukime.

Keturviečių mix valčių rungtyje (2 vaikinai+ 2 merginos) antrą vietą užėmė VU komanda Julija Komaraitė(MF), Laura Stankutė (IF), Džiugas Kuliešius(KnF) ir Kristupas Palionis(KnF).

Bronzos medalius dviviečių valčių klasėje laimėjo Džiugas Kuliešius ir Jonas Šaparavičius(MF).

Ketvirti liko  ir svarbius taškus komandinei pergalei pelnė Mix dvivietė Julija Komaraitė ir Kristupas Palionis, bei vienviete irklavusi Laura Stankutė.

Sveikiname studentus su puikiais pasiekimais, linkime sėkmės moksluose ir gerų startų kitose varžybose.