Gegužės 28 dieną Kaune įvyko 2022 m. Lietuvos studentų plaukimo čempionatas. Čempionate dalyvavo sportininkai iš penkių universitetų (LSU, LSMU, VDU, VilniusTECH, VU). Pirmą kartą studentų čempionate plaukė ir Rūta Meilutytė.

Nors nelaimėjome nė vieno aukso medalio tačiau Vilniaus universitetas / Vilnius University komanda bendroje įskaitoje užėmė garbingą 2-ą vietą ir iškovojo net 14-a medalių!

Vilita Vainauskaitė II vieta - 100m. backstroke (W)
Dovilė Urbonaitė II vieta - 100m. breaststroke (W)
Matas Montvilas II vieta - 100m. breaststroke (M)
Adas Asajavičius II vieta - 100m. butterfly (M)
Vilita Vainauskaitė II vieta - 50m. backstroke (W)
Adomas Gudelis II vieta - 50m. backstroke (M)
Dovilė Urbonaitė II vieta - 50m. breaststroke (W)
Matas Montvilas II vieta - 50m. breaststroke (M)
Matas Montvilas, Vilita Vainauskaitė, Adas Asajavičius, Eleonora Kairytė II vieta - 4x50 medley (MIX)
Eleonora Kairytė III vieta - 100m. backstroke (W)
Armandas Dagys III vieta - 50m. freestyle (M)
Armandas Dagys III vieta - 100m. freestyle (M)
Adas Asajavičius III vieta - 50m. breaststroke (M)
Eleonora Kairytė, Vilita Vainauskaitė, Adas Asajavičius ir Armandas Dagys III vieta - 4x50m. freestyle (MIX)

Sveikiname sportininkus (-es) ir trenerę Aleksandrą Bliumkinienę!
plaukimas lssa 2022