VU krepšinio rinktinės (vaikinų ir merginų) tapo tarptautinio turnyro čempionėmis!
Savaitgalį Milane įvyko tarptautinis Euromilano turnyras.

Didžiuliame renginyje varžėsi ir Vilniaus universiteto merginų bei vaikinų krepšinio rinktinės, kurios turnyro pabaigoje lipo ant nugalėtojų pakylos!
Italijoje organizuojamame turnyre vaikinai varžėsi tarp 11 universitetų iš 7 skirtingų Europos šalių, merginos – tarp 8 universitetų.

Abi VU krepšinio rinktinės savaitgalį sužaidė 6 rungtynes.
Vaikinai visose rungtynėse šventė pergales, kurias vainikavo auksiniai medaliai.

Tuo tarpu, L. Berūkštienės treniruojamos merginos vieną susitikimą pralaimėjo, tačiau lemiamose rungtynėse nesuklupo ir taip pat į viršų kėlė čempionių taurę!
Nuširdžiausi sveikinimai!

Add a heading 2