Nuo 2022 m. vasario 8d. iki kovo vidurio online mankšta vyks tik vieną kartą per savaitę. Nuo kovo vidurio mankštas vesime ir ketvirtadienių rytais.

Dažnai užsisėdime savo kėdėse; sėdime ofisuose, mašinose, pokalbių metu, prie stalo kai valgome ir dar prie daug kitų progų. Paradoksas, bet kuo daugiau sėdime, tuo mažiau norime judėti. Mūsų kūnai puikiai prisitaiko prie visų gyvenimo iššūkių ir jeigu sėdėjimas tampa pagrindiniu - mes tampame geresni sėdėtojai (Homo Sedens). SSC bando atliepti į VU bendruomenės norą nesukumpti ankščiau laiko.

Kviečiame visus VU darbuotojus (-as) kartu prasimankštinti bent kartą per savaitę!

Antradieniais 12:00-12:30 val.

Mankšta vyksta gyvai per MS Teams platformoje.

Pietų mankšta skirta sėdimo darbo sukeliamų problemų prevencijai. Atliksime nugaros, pilvo raumenų stiprinimo pratimus, sutvirtinsime kūną po ilgo sėdėjimo ir pasikrausime energijos likusiai darbo dienai. Pratimai pritaikyti atlikti ant kilimėlio/kilimo be jokios specialios įrangos - tik apsirenkite patogiai, ir susitikim!

Online pietu manksta darbuotojams 2022 vasaris TIK antradieniai

Mankštos vyks gyvai per MS Teams. Prisijungimo žingsnius rasite žemiau:

1. Susitinkame teams grupėje (prieiga atvira), jūsų prašome prisijungti prie MS Teams komandos (Mankšta su SSC):

join teams

2. code enter