Sausio 22-27 d. Bulgarijoje vyko Europos orientavimosi sporto slidėmis čempionatas. Tuo pačiu metu surengtas ir pasaulio jaunimo U23 čempionatas. Planetos ir Europos pirmenybėse startavo 151 orientacininkas ir orientacininkė iš 15 valstybių. Lietuvos rinktinei atstovavo 4 sportininkai, tarp kurių ir VU GMC trečiakursė Judita Traubaitė.

Pasaulio jaunimo čempionato sprinto trasose bronzos medalį laimėjo Judita Traubaitė, 2,4 km su 12 kontrolinių punktų sprinto trasą įveikusi per 17 min. 5 sek. Lietuvė į priekį praleido tik dvi Rusijos atstoves. J. Traubaitė pasaulio čempionato prizininke tapo jau antrą kartą karjeroje. Bronzą Lietuvos orientacininkė iškovojo ir 2020 m. jaunimo (iki 20 metų) planetos pirmenybėse.
Vos per žingsnį nuo medalio J. Traubaitė liko pasaulio jaunimo čempionato vidutinėje trasoje, 5,2 km distanciją su 16 kontrolinių punktųįveikusi per 44 min. 42 sek. ir užėmusi 4 vietą.
Europos suaugusiųjų čempionato įskaitoje tarp Lietuvos atstovų aukščiausią  7 vietą Judita Traubaitė kartu su Kasparu Šulčiu  iškovojo mišrių estafečių varžybose
Asmeninėse lenktynėse sprinto trasoje Judita iškovojo 11 vietą, vidutinėje trasoje užėmė 15 vietą, o ilgoje trasoje finišavo 22-a.
Sveikiname Juditą su puikiais pasiekimais ir linkime sėkmės būsimuose startuose.
O artimiausias tarptautinis startas – Pasaulio studentų orientavimosi sporto slidėmis čempionatas Čekijoje ir  kovo  antroje pusėje  pasaulio čempionatas Suomijoje.