Sveiki, studentai (-ės), žygeiviai (-ės)!
Šių metų Rektoriaus taurės keliautojų sporto varžybos bus sujungtos su Lietuvos aukštųjų mokyklų čempionatu ir vyks per kasmetinį žygeivių / keliautojų sąskrydį.

Pavasarį karantinas sujaukė visų planus, todėl šių metų sąskrydis vėl rengiamas rudenį. Renginys vyks spalio 2-3 dienomis Neries regioniniame parke esančioje Bražuolės stovyklavietėje.

Sąskrydžio metu taip pat vyks rektoriaus taurės ir aukštųjų mokyklų varžybos, kurias sudarys:

• Pirmąją dieną - Pėsčiųjų ralis (orientacinis žygis miškuose).
• Antrąją dieną - Kliūčių ruožas (upės, virvės, rąstai, šlaitai ir t.t.).

Komandą sudaro 5 nariai, iš jų bent viena turi būti mergina.

Dalyvaujama vienoje iš įskaitų:
• VU tarpfakultetinėje įskaitoje (bent 3 žmonės komandoje turi būti to fakulteto studentai – studentų pažymėjimai bus tikrinami starto metu)
• Bendrojoje (gali dalyvauti visi norintys)
• Aukštųjų mokyklų (komandą sudaro tos aukštosios mokyklos studentai).
Dalyvaujantys VU tarpfakultetinėje ir Aukštųjų mokyklų įskaitose taip pat automatiškai įtraukiami ir į Bendrąją įskaitą.
Dalyvaujantiems VU tarpfakultetinėje ar aukštųjų mokyklų įskaitoje – dalyvavimas nemokamas. Kitiems dalyviams taikomas 2€ mokestis.

Užregistruokite savo komandą čia:

VU studentai gali susirasti savo komandos narių čia: https://www.facebook.com/search/groups/?q=VUŽK+sąskrydyje
Jei neturite komandos, bet norite dalyvauti, vis tiek prisijunkite! Galite bandyti ieškoti komandos renginio diskusijoje arba sukurti komandą starte 😊

Atvykimas:
  • Spalio 2 dieną, šeštadienį 8:30 renkamės prie Rykantų traukinių stoties. Varžybos prasideda 9:30.
  • Atvykimas viešuoju transportu: traukiniu Vilnius-Rykantai 07:58. Į Rykantus atvyksta 8:23.
    Atvykimas nuosavu transportu: Vykti Vilniaus – Kaunas (A1) greitkeliu iki Rykantų. Pasukę į Rykantus, toliau važiuokite Bažnyčios gatve iki Rykantų traukinių stoties, pervažiavę pervažą pasukite į kairę.
  • Dalyviai turi būti pasiruošę stovyklauti dvi dienas (Pasirūpinti stogu ir tinkama įranga nakvynei lauke bei maistu). Nedalyvaujantys varžybose yra laukiami prisijungti stovyklavietėje. Bus laužas ir dainos.

❗️Renginyje galės dalyvauti tik galiojantį galimybių pasą turintys dalyviai❗️

Taip pat prašome sekti naujienas - informacija bus pildoma.
Jei kyla klausimų, kreipkitės

Iki susitikimo sąskrydyje!

sporto remimo fondas

Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas