Viena iš Sveikatos ir sporto centro misijų – prisidėti prie žmonių sveikatinimo ir pasiūlyti įvairius formatus tam pasiekti.
Siūlome AKTYVIAS PERTRAUKĖLES konferencijų ir susitikimų metu.

Dažnoje konferencijoje ar ilgesniame susitikime, mes taip užsisėdime kėdėse, kad net kavos pertraukėlė nepadeda. Mūsų dėmesingumas mažta ir svarbi informacija gali tiesiog „pasimesti ore“. Moksliškai įrodyta, kad fizinės veiklos pertraukėlė (geriausia kas valandą ar pusantros valandos) suaktyvina mūsų sistemą ir tampame pastebimai produktyvesni ir imlesni informacijai!
Sveikatos ir sporto centro kineziterapeutė Eglė Draugelytė ir kiti komandos nariai yra pasiruošę išjudinti visus ir visas :)

Mankštas/aktyvias pertraukėles vedame tiek lietuvių, tiek anglų kalbomis. Kiekvieno projekto sąlygos skiriasi ir yra derinamos asmeniškai.
Jeigu susidomėjote, susisiekite el. paštu:
Eglė Draugelytė aktyvios pertraukėlės
                                                                                                                                                                                              Nuotraukos iš EVAF organizuotos tarptautinės konferencijos.