Pakilia nuotaika, finalinėmis rungtynėmis ir VU rektoriaus prof. Rimvydo Petrausko sveikinimais pasitikome artėjantį savaitgalį ir uždarėme Rektoriaus taurės 2021-2022 m.m. turnyrą.
Rezultatai aiškūs, tačiau neatspindi intrigos, ir vaikinų emocijų bei išlieto prakaito aikštelėje. Labiausiai įstrigusios varžybos - lygiosios tarp MF ir EVAF. Likus penkioms minutėms EVAF turėjo 4 taškų pranašumą 5:1, tačiau neįtikėtinai sužaidę MF ftubolininkai sugebėjo išplėšti lygiasias.
Po savaitę trukusio turnyro paaiškejo kurie fakultetai gaus daugiausiai įskaitinių taškų.

🥇MIF (10 tšk., +21 įvartis)

🥈 FF (9 tšk., +1 įvartis)

🥉 TF (7 tšk., +2 įvarčiai)

EVAF - 4 vieta

MF - 5 vieta

Ačiū visiems žaidėjams, palaikytojams (-oms), organizatoriams ir vyr. teisėjui treneriui Rimantui Turskiui.

Kiti Rektoriaus taurės turnyrai nusimato 2022m. pavasarį. Dar liko „pasistumdyti“ ne vienoje sporto šakoje!

Visi rezultatai čia.

RT 2022 futbolas

sporto remimo fondas

Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.