Antradienio (2021-10-26) dvikovą išvykoje prieš KTU laimėjome 2:0 ir pakilia nuotaika baigiame rudens etapą.
[įvarčiai: D.Žukauskas (į savo vartus), G.Onuškevičius]

Dabartinių čempionų tvirtovė VU komandai pastarąjį dešimtmetį buvo, tarsi, užkeikta. Rimanto Turskio auklėtiniai galėdavo džiaugtis iš Kauno parsivežę nors tašką. Šįsyk istorijai lemta pridėti naują skirsnį – ta ilga nelaimėtų rungtynių serija KTU aikštėje Vilniaus universiteto rinktinei yra baigta.

„Sunki rudeninė aikštė, stiprus varžovas ir sunkios rungtynės. Gerai, kad turėjome puikiai atidirbusius krašto saugus Augustą Valukonį ir Artūrą Karasiovą bei visą gynybą cementavusį Jorį Dėlkų. Sakyčiau, kad šiose pozicijose buvome geresni, o tai ir lėmė pergalę“, – sakė VU treneris Rimantas Turskis.

Iš 5-ių žaistų rungtynių, mūsų ekipa laimėjo 4-ias, o vieną susitikimą baigė lygiosiomis.
1. VU – LSU 2:0
2. VU – VGTU 1:1
3. KU – VU 2:3
4. VDU – VU 0:5
5. KTU – VU 0:2
Šiuo metu esame užtikrintai pirmoje vietoje ir laukiame LSFL pavasario rungtynių ciklo!

5-ojo turo rungtynių apžvalgą rasite čia:

LSFL turnyrinė lentelė