Praėjusį savaitgalį, Spalio 16 - 17d., daugiau nei 800 orientavimosi sporto entuziastų atvyko į Palangą, kur paskutinėse šio sezono oficialiose orientavimosi bėgte ir orientavimosi kalnų dviračiais (MTBO) varžybose kovoje dėl Lietuvos Taurės.  Varžybose dalyvavo įvairaus amžiaus grupių orientacininkai pradedant nuo dešimtmečių vaikų, baigiant solidaus amžiaus meistrais.
Šeštadienį orientavimosi bėgte trasa driekėsi Birutės parko ir Palangos miesto ribose, MTBO  varžėsi Vanagupės miške. Sekmadienį  ir bėgikų, ir MTBO dalyvių laukė Nemirsetos miškas.
Varžybose dalyvavo ir gausus būrys VU studentų ir darbuotojų.
Geriausiai sekėsi MF pirmakursei Emilijai Tamoševičiūtei  (M 18 gr.) ir EVAF pirmakursei Ievai Gapšytei (M 20 gr.), kurios iškovojo antros vietos taures.
Elito grupėje trečio kurso GMC studentė Judita Traubaitė džiaugėsi trečios vietos taure, o MF rezidentė Vesta Aleliūnienė toje pačioje elito grupėje užėmė šeštą vietą.
Trečias V 20 grupėje taip pat liko Ramojus Lapinskas (MIF 2 k.).
245819868 1744002089134184 1705632697883340958 n