Spalio 16 d. šeštadienį Kaune įvyko Lietuvos studentų kulkinio šaudymo čempionatas. Studentai šauliai varžėsi pneumatinio pistoleto ir pneumatinio šautuvo rungtyse.

Nugalėtojų titulą apgynė Kauno Vytauto Didžiojo universiteto komanda. Vilniaus universiteto rinktinė liko antroje vietoje. Treti - Mykolo Riomerio universitetas.

VU studentės seserys Gabrielė Rankelytė ( FF 4 k.) ir Greta Rankelytė (FsF 3 k.) triumfavo pneumatunio pistoleto rungtyje, užėmusios atitinkamai pirmą ir antrą vietas. Beje, šiemet Greta dalyvavo Pasaulio jaunimo čempionate Limoje, kur LP 50m. rungtyje užeme 5 vietą, o 25m. Standart Pistoleto rungtyje 11 vietą.

Sidabru taip pat džiaugėsi filosofijos fakulteto antrakursė Aleksandra Semionovaitė dalyvavusi pneumatinio šautuvo rungtyje.

TSPMI antro kurso studentė Emilija Suchalet ir alumnė Emilija Kumpikevičiūtė prizininkėmis netapo, bet svariai prisidėjo prie bendrakomandinio rezultato.

Sveikiname studentus ir trenerį R. Kniukštą su puikiais pasirodymais!

245545564 2950153655204731 2186655324559312207 n