Kiekvienas iš mūsų turime individualius judėjimo įpročius - judesius prie kurių esame pripratę ir ,kuriuos taikome kiekvieną dieną. Tai, be abejonės, yra glaudžiai susiję su mūsų raiščių, sąnarių ir raumenų sistemomis bei jų praktinėmis galimybėmis.

Sveiko judesio edukacijos užsiėmimuose kviečiame jus ne tik pajudėti, bet ir mokytis apie savo individualias kūno galimybes. Naudosime kineziterapinius testus išsiaiškinti tas "silpnąsias vietas" ir, žinoma, atliksime stiprinančius pratimus. Tokiu būdu kursime sveikesnius judėjimo įpročius.

Datos - lapkričio 23; 30. Gruodžio 7; 14; 21

Laikas - 19val.

Vieta - universalioji salė [Saulėtekio al.2]

Registracija - https://bookwhen.com/vussc

Ieva sveiko judesio edukacija

Programos metu dirbsime su:

1. Pečių lanku
  2. Alkūnėmis ir plaštakomis
  3. Kaklu
  4. Krūtinės ląsta
  5. Juosmens sritimi
  6. Dubens sritimi
  7. Klubais
  8. Kelio sąnariais
  9. Čiurnomis
  10. Pėdomis

Ieva sveiko judesio edukacija 1Užsiėmimus ves kineziterapeutė Ieva Kaziliūnaitė

Praktikų metu dirbsime ir porose. Tad, kviečiame jus ateiti su draugu (-e). Bus dvigubai smagiau, jaukiau ir efektyviau vyks mokymosi procesas.

Būtina išankstinė registracija ir galimybių pasas