Kviečiame visus (-as) dalyvauti varžybose ir apginti savo fakulteto garbę!

2021/2022 m. m. Tarpfakultetinių Rektoriaus Taurės Lengvosios atletikos varžybų nuostatai:
Varžybų pradžia: 2021 m. rugsėjo 29 d. 17:00 val.

Varžybos: individualioskomandinės.

Rungtys:
✔️100 m bėgimas vaikinai ir merginos.
✔️400 m vaikinai ir merginos.
✔️1000 m vaikinai ir merginos.
✔️Estafetės 4x200 m 2 vaikinai, 2 merginos.

Dalyviai gali startuoti dviejose rungtyse ir estafetėje.
Komandų sudėtis: į kiekvieną rungtį fakultetas gali registruoti ne daugiau kaip 3 dalyvius. Įskaitomi 2 geriausi fakulteto sportininkų rezultatai kiekvienoje rungtyje.

Kiekvienas komandos dalyvis gali startuoti ir estafetėje.
Taškai skaičiuojami taip: I v. – 1 tšk., II v. – 3 tšk., III v. – 4 tšk. ir t.t.
Nugalėtoja tampa komanda, surinkusi mažiausiai taškų.

Pastaba: į 100 m finalą patenka 6 merginos ir 6 vaikinai, parengiamuosiuose bėgimuose parodę geriausius rezultatus. Rungtyse, kuriose nedalyvaus studentai, fakultetams bus skaičiuojami paskutinės vietos taškai + 2 baudos taškai.

Dalyviai registruojami starto vietoje nuo 16:30 val.
Už savo sveikatą atsakingi patys varžybų dalyviai.

Rungčių nugalėtojams ir prizininkams bus išdalinta 7 komplektai medalių, diplomai ir asmeninės dovanėlės.

Varžybų vyr. teisėja doc. dr. J. Armonienė

Registracija:

sporto remimo fondas

Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas