VU SSC erdvėje vyksta trečiasis VU studentų greitųjų šachmatų čempionatas.

Kviečiami dalyvauti visi dabartiniai Vilniaus universiteto studentai, nepriklausomai nuo pakopos bei studijų formos, įskaitant ir esančius akademinėse atostogose ar sustabdžiusius studijas.

Dalyvauti gali ir pagal mainų programą VU studijuojantys kitų universitetų studentai. Užsienio valstybių studentai priimami, jei iki varžybų pradžios pateikia savo FIDE ID.

TVARKARAŠTIS:

Atvykimas į varžybas ir registracija vykdoma iki 10:45, pirmo rato pradžia – 11:00.

Po 5 ratų numatyta pietų pertrauka iki 14:00.

Varžybų uždarymas numatomas apie 16:00.

REGISTRACIJA:

Išankstinė registracija vykdoma iki rugsėjo 18 d. imtinai, užpildant dalyvio registracijos formą https://tiny.cc/VUchess21.

Jei dalyvis nėra registruotas FIDE, jis privalo nurodyti el. paštą bei tikslią gimimo datą.

Specialiųjų poreikių ar kitų reikalavimų turintys dalyviai apie tai turi pranešti išankstinės registracijos metu.

KONTAKTAI:

Andrius Paulauskas – tel. +37069623502, el. paštas m