Birželio 25 - 26 d. Palangoje vyko Lietuvos Lengvosios atletikos čempionatas, kuriame dalyvavo VU studentų rinktinė.

Šuolio į aukštį rungtyje Airinė Palšytė (VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas) peršoko 1,93 m aukštį ir tapo čempione. 110 m b/b bėgime Rokas Ickys (VU Šiaulių akademija) tapo nugalėtoju rezultatu 14,10 s. Antrąsias vietas iškovojo VU Filosofijos fakulteto studentė Diana Zagainova, trišuolio rungtyje nušokusi 13,62 m, ir VU Šiaulių akademijos studentas Robertas Vališauskas, 1500 m įveikęs per 3.55,53 min, VU alumnas Mindaugas Striokas 800 m per 1.52,16 min.
Bronzos medalį iškovojo Hanna Zikeyeva (VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas), 400 m b/b rezultatas 1.03,96 min.
100 metrų finaliniame bėgime 5-ą vietą iškovojo Nojus Budavičius 11.00 sek (VU Filosofijos fakultetas). Taip pat jis užėmė 6-ą vietą 200 m bėgime, rezultatas 22,56 s.
Rutulio bei disko metime moterims Eglė Zarankaitė (VU TSPMI) užėmė 4-ąsias vietas, atitinkamai nustūmusi rutulį 12,65 m, o diską nusviedusi 45,71 m.
Domantas Poška (VU Kauno fakultetas) disko metime liko 5-as, įrankį numetęs 57,21 m.
800 m bėgime vyrams Rokas Ašmena (VU Filosofijos fakultetas) finišavo 6-as, rezultatas 1.56,68 min.
Sėkmingai startavo Arminas ŠeštokasLinas ŠinkūnasKarina SorkinaEma KavaliauskaitėEmilija LikJuana Beganskaitė

2021-06-26. Lengvosios atletikos cempionatas. Antra diena. foto Alfredas Pliadis

Sveikiname Universiteto lengvaatlečius sėkmingai startavusius Lietuvos Lengvosios atletikos čempionate. Linkime sėkmingų startų COSMA taurės varžybose birželio 29 d. Vilniuje, Vingio stadione.