Lietuvos universitetų studentų teniso čempionatas šeštadienį-sekmadienį vyko Balticttennis centre Telšių g.17. Vilniuje.  Dalyvavo: VGTU, LSMU, LSU, VU, ISM, KTU. Pirmą vietą komandinę užėmė VU (109 taškai), antri VGTU (65 taškai) ir treti LSU (62 taškai).

VU pasiekimai
191544883 4016351845138612 3397700159883640081 n:

• Vienetų žaidime vyrų grupėje Simonas Norvaišis (CHGF) liko antras, dėl traumos susitikimo nebaigė.
  • Dvejetų žaidime Gustas Deršonas (MIF)/Simonas Norvaišis (CHGF) užėmė pirmąją vietą.
  • Vienetų žaidime moterų grupėje Gerda Zykutė (MF) iškovojo sidabro medalį, o Gabija Drūteikaitė (TSPMI) - bronzos.
  • Dvejetų žaidime Gabija Drūteikaitė (TSPMI)/Geda Zykutė (MF) pasirodė geriausiai ir iškovojo auksą.
  • Dvejetų žaidime Emilija Kravtaitė (MF)/Gerda Lukjančukaitė (ŠA) užėmė trečiają vietą.

Vesta Aleliūnienė

Gegužės 22- 23 d. Lazdijų rajone vyko Lietuvos Orientavimosi kalnų dviračiais čempionatas. Šeštadienį Živulciškės miške dalyviai varžėsi vidutinėje trasoje, o sekmadienį Cijūniškės miške - bendro starto rungtyje.

Trasos iš pirmo žvilgsnio atrodė lengvos ir greitos, bet fiziškai sunkios, suklaidino ne vieną sportininką.

• Gerai varžybose pasirodė EVAF pirmakursė Justė Umbrasaitė, vidutinėje trasoje užėmusi trečią vietą, o bendro starto rungtyje iškovojusi sidabrą.
  • MF rezidentė Vesta Aleliūnienė vidutinėje trasoje iškovojo Lietuvos čempionato sidabrą.

krepsininkiuketvirtfinal

Pirmąja „Huawei Moterų lygos“ B diviziono finalo ketverto dalyve tapo Vilniaus universiteto moterų krepšinio komanda, kuri antrajame ketvirtfinalio mače namie 83:75 (24:15, 18:22, 28:14, 13:24) po atkaklios kovos nugalėjo Kauno LSMU. Bendru dvejų rungtynių rezultatu VU ketvirtfinalį laimėjo 149:121.

Vilniaus komandai Justina Miknaitė per 30 minučių pelnė 19 taškų (2/8 dvit., 4/6 trit., 3/4 baudų), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Sveikiname VU krepšininkes ir linkime sėkmės pusfinalyje! Plačiau.

walk15prizas

Vilniuje, gegužės 22-23 dieną vyko „IKI Ėjimo varžybos“ – tai ėjimo varžybos, Lietuvoje vyksiančios jau šeštuosius metus. Vilniaus universitetas per pastaruosius metus dalyvavo AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ žingsnių iššūkyje, ir norime pasidžiaugti, kad bendromis einančiųjų pastangomis iškovojome II vietą!

Šį šeštadienį Kuršėnuose vyko Lietuvos suaugusių pilno ciklo svarsčių kilnojimo čempionatas, kuriame šauniai startavo VU stipruoliai CHGF antro kurso studentas Matas Čepulis ir alumnas Dangyras Lukošius. Jie tapo Lietuvos suaugusių čempionais.
Sekminga buvo VU komandai estafetės rungtis, kurios sudėtį papildęs TF alumnas Ovidijus Tarutis padėjo komandai eilinį kartą tapti Lietuvos čempionais.