Kviečiame aktyviai atstovauti savo fakultetui 2020/2021 m.m. tarpfakultetinėse VU Rektoriaus taurės aerobikos varžybose.

Dėl esančios COVID-19 situacijos ir vengiant intensyvaus kontakto, pasirodymų pratimų, šokių ar kt. siužetų šį kartą lauksime nuotoliniu būdu, t.y. el. paštu . Visi paruošti pasirodymai bus įvertinti ir uždirbs taškus atstovaujamam fakultetui.

Komandinę fakulteto įskaitą sudaro: viena privalomosios programos rungtis ir laisvoji programa (žr. nuostatus).

Pasirodymų įrašų (mp4, vlc ir kt. video formatais) laukiame,  terminai pratęsiami iki gegužės 21 d., sekime karantino ribojimus ir jų kaitą.

Registracijos terminas pratęstas dėl ribotų galimybių paruošti pasirodymą grupėje bei tai padaryti sporto salėse.

Iki šiol pasirodymus jau yra atsiuntę trys fakultetai: Medicinos, Ekonomikos ir verslo administravimo, Filosofijos fakultetai. Džiaugiamės iniciatyviomis fakultetų studentėmis, dėkojame už atsiųstus pasirodymus.

Varžybų vyr. trenerė Teresė Gritėnienė visiems varžybų dalyviam linki kūrybinio polėkio!

Registracija į varžybas

IMG 7445

Šios varžybos finansuojamos Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.