Visą gegužės mėnesį ir birželio pradžioje VU SSC siūlo visiems VU bendruomenės nariams prisijungti prie Sveikatos laboratorijos siūlomomų veiklų, online ir gyvų grupinių treniruočių.

2020 metų rudenį VU Sveikatos ir sporto centras (SSC) pristatė naujieną - Sveikatos laboratoriją, kurioje vyksta atviros ir nemokamos individualios sveikatingumo konsultacijos VU bendruomenės nariams.

Konsultacijos visos 2 spalio mėn. variantas kopija
Gegužės mėn. Sveikatos laboratorijoje siūlomos dviejų tipų konsultacijos gyvai arba nuotoliniu būdu siekiantiems sveikiau gyventi, integruoti sveikatai naudingą elgesį į savo gyvenimą, turintiems klausimų dėl tinkamo sporto pasirinkimo.

Konsultacijas vykdo VU SSC treneriai ir VU Medicinos fakulteto bakalauro studijų pakopos studentai.

Sveikatos laboratorijoje šiuo metu siūlomi šie nemokami individualūs užsiėmimai:
  • VU SSC trenerių konsultacijos. Trenerių kontaktus galite rasti čia.
  • Konsultacijos fizinės sveikatos klausimais (vyks iki vasaros pradžios). Registracijos formą galite rasti čia.

SSC gr uzsiemimai 2

Nuo gegužės 3 dienos vyksta grupinės treniruotės gyvai. Būtina išankstinė registracija, užsiėmimo kaina 3 Eur. Apmokėjimo tvarka čia.

• pirmadienio/ketvirtadienio vakarą (18:00) - solo latino treniruotė.
  • pirmadienio vakarą (19:00) - anticeliulitinė treniruotė.
  • antradienio vakarą (17:30) – pilates treniruotė.
  • trečiadienio vakarą (18:00) – jogos treniruotė.
  • trečiadienio vakarą (19:00) - anticeliulitinė treniruotė.

Užsiregistruoti galite čia. Vietų skaičius ribotas.

Taip pat sportuokite nuotoliniu būdu grupinėse treniruotėse (prisijungus prie uždarų grupių su SSC instruktoriais). Prie šių treniruočių prisijungti galite kada norite, be išankstinės registracijos. Be to, šios treniruotės nemokamos:

• Treneriais Terese ir Edvinu, kurie dalijasi Pilates treniruotėmis šioje grupėje.
  • Paulina, siūlančia Aeromix, Circuit, Anticeliulitines treniruotes visiems lankytojams šioje grupėje.
  • Karolina, siūlančia Šri Šri bei intensyvias Sky jogos pamokas užsiregistravusiems treniruotėje šioje nuorodoje.
  • Roku, kuris siūlo funkcines treniruotes VU darbuotojams šioje grupėje.
  • Egle, siūlančia bendrauti ir naudotis informacija, kuria karantino metu dalijimasi šioje grupėje.
  • Taip pat visą gegužės mėnesį, kiekvieną trečiadienį 12 val. vyksta priešpiečio mankšta kartu su instruktore Egle. Mankšta vyksta gyvai per MS Teams platformą. Prisijungimo žingsniai čia.