Praėjęs savaitgalis (balandžio 17-18 d.) pasižymėjo sporto varžybų gausa. Vilniaus universitetas buvo atstovaujamas tinklinio, jėgos trikovės, krepšinio, stalo teniso, sambo bei šachmatų srityse!

174713716 480953176680194 4056586925841863321 n

Š.m. balandžio 18d., Kauno RIO sporto arenoje, įvyko „TOP Sport“ Lietuvos vyrų tinklinio I lygos Didžiojo finalo rungtynės tarp Kelmės „Kelmė" ir Vilniaus universiteto komandų

Po trijų setų kovos Vilniaus universitetas pasidabino garbingos antrosios vietos sidabro medaliais nusileidę reguliariojo sezono nugalėtojams Kelmės „Kelmė" ekipai, kurie ir šventė pergalę, rezultatu - 3:0 (25:19; 25:13; 25:12).

Šeštadienį (balandžio 17 d.) Vilniuje rinkosi stipriausi šalies studentai sportininkai į Lietuvos studentų stalo teniso čempionatą. Čempionate merginos ir vaikinai varžėsi vienetų ir komandinėse rungtyse

tenisasMerginų vienetuose susitiko 10 dalyvių:
I vieta – Ingrida Preidžiūtė (VU EVAF)
III vieta – Erika Satkevičiūtė (VU EVAF)

Komandinėse varžybose susitiko 4 merginų ir 5 vaikinų komandos. Merginų komandinėse varžybose pergalę šventė Džiuljetos Liepinaitienės vadovaujama Vilniaus universiteto merginų komanda, kurias į priekį vedė puikiai žaidusi Ingrida Preidžiūtė. Antrąją vietą iškovojo Vytauto Didžiojo universiteto komanda, o trečiąją Lietuvos sporto universitetas.
Vaikinų komandinėse varžybose nugalėjo Vytauto Didžiojo universiteto komanda, už nugaros palikdama Vilniaus universiteto ir Lietuvos sporto universiteto komandas.

Balandžio 17 d. Mykolo Romerio universitete vyko Lietuvos studentų greitųjų šachmatų čempionatas, kuriame varžėsi merginos ir vaikinai

3. Mačiuitytė Greta VU CHGF - 2,5 taško

Komandinė įskaita: skaičiuojami trijų geriausių vaikinų ir vienos merginos taškai. VU komandinėje įskaitoje užtikrintai užėmė pirmąją vietą!

VU - 15,5 taško
Vardanyan Aras - 5
Brazdžionis Andrius - 4
Zozulia Aleksandr - 4
Rauckytė Kamilė 2,5

Lietuvos studentų jėgos trikoves čempionatas baigėsi VU komandine pergale

trikovePraėjusį šeštadieni į Kauno A. Stanislovaičio lengvosios atletikos maniežą susirinko Lietuvos universitetų studentai į klasikinės jėgos trikovės varžybas. Šiuo metu ši sporto šaka yra populiariausia studentų tarpe iš visos sunkiosios atletikos sporto šakų, todėl ištisą dieną manieže girdėjosi metalo skambesys - iš įvairių universitetų suvažiavę studentai varžėsi individualioje ir komandinėje įskaitoje. Džiugu, kad po ilgesnės pertraukos komandinėje įskaitoje vėl nugalėjo VU stipruoliai, antroje vietoje palikę LSU ir trečioje - KTU komandą.

Džiugu paminėti, kad prie VU pergales prisidėjo ir keletas ŠU akademijos sportininkų. Puikiu rezultatu pasižymėjo Egidijus Valčiukas. Jis svorio kategorijoje iki 57 kg. tapo ne tik nugaletoju, bet ir pagerino Lietuvos suaugusių rekordą pritūpimo su štanga veiksme (220kg.). Merginų kategorijoje iki 57 kg. čempione tapo šios akademijos studentė Lina Linkaite.

Vyrų tarpe antrus metus iš eilės čempionais tapo Laurynas Lukoševičius (VU MIF) ir Rytis Veverskis (VU CHGF). Sidabro medaliais pasipuošė Emilija Šadauskaitė (VU MIF), Ugnė Kolosovaitė (VU MIF) ir Eglė Turakevičiutė (VU FilF).
Bronzinius apdovanojimus iškovojo Mantas Fabijonavičius (VU MF), Antanas Baida (VU EVAF) bei Ernestas Rimsa (ŠA).
Neblogai svorius kilnojo ir komandos naujokai Aivaras Mankus (VU MF), Jordanas Paulauskas (VU MF). Jie liko ketvirtoje vietoje.
Visą VU sunkiosios atletikos kolektyvą nudžiugino buvęs ilgametis rinktinės narys Erikas Dovidėnas. Jis startuodamas individualiai pirmą kartą įvykdė šios sporto šakos sporto meistro reikalavimus! Viso kolektyvo vardu sveikiname Eriką.

E. Tukačiauskas - Lietuvos sambo čempionas

IMG 20210417 154950 1 1

Savaitgalį Šiauliuose Vilniaus universiteto dziudo ir sambo treneris Eimantas Tukačiauskas tapo nuglėtoju Lietuvos sambo čempionate svorio kategorijoje iki 71 kg. Visas keturias kovas E. Tukačiauskas laimėjęs anksčiau laiko buvo apdovanotas ir specialiu prizu už geriausią techniką.

Taip pat norime pasidžiaugti ir VU moterų krepšinio rinktinės praeitos savaitės pasiekimais

mkkomanda
Moterų lygos B diviziono rungtynėse jos iškovojo užtikrintas pergales. Trečiadienį, rezultatu 88:46 VU merginos nugalėjo KK Patriotes, o šeštadienį - rezultatu 58:43 nugalėjo Kauno LSMU komandą.