2021 Kovo 13 dieną Kaune vyko Lietuvos universitetų lengvosios atletikos čempionatas, kuriame dalyvavo pajėgiaus studentai.
VU komandą atstovavo 28 sportininkai, kurie varžėsi bėgimų, šuolių, metimų rungtyse.

Lietuvos studentų čepionais tapo R.Ickys 60mb/b, R.Vališauskas 3000m rungtyje, abu studentai mokosi Šiaulių akademijoje, 1500m rungtyje nugalėtoju tapo Gediminas Janušis iš FsF.

Sidabro medalius  400m. rungtyje laimėjo H.Zikeyjeva EVAF, 1500m rungtyje L.Šinkūnas TSPMI ir rutulio stūmime E.Zarankaitė TSPMI.

Bronzos medalius laimėjo E.Kavaliauskaitė MF šuolio į tolį rungtyje, o P.Ivaškevičius EVAF  - šuolio į aukštį rungtyje.

Komandinėje įskaitoje Vilniaus universiteto studentai iškovojo 2 vietą (14128 taškai). Iš viso 3 aukso, 3 sidabro ir 2 bronzos medaliai.