Vasario 19-20 dienomis Lietuvos dziudo čempionate Kaune dalyvavo du Vilniaus universiteto studentai. Andrius Petras Dunčia ir Tautydas Vilčinskas medalių neiškovojo, bet užėmė aukštas 5 ir 7 vietas.

Andrius Petras Dunčia (svorio kategorija iki 100kg) Medicinos fakulteto trečio kurso studentas užėmė penktą vietą. Pirmoje kovoje pralaimėjo olimpiečiui Karoliui Baužai iš Kauno, o kovoje dėl trečios vietos A. P. Dunčia patyrė peties traumą.

Tautvydas Vilčinskas (svorio kategorija iki 66 kg) Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto antrakursis užėmė 7 vietą. Savo svorio kategorijoje T. Vilčinskas dvi kovas laimėjo ir patyrė du pralaimėjimus.

IMG 20210220 130932