Sveikatos ir sporto centras šįkart dalijasi idėjomis judriems naktinių iššūkių entuziastams. Žemėlapis, lempa, kompasas ir tamsus miškas ieškant kontrolinių punktų. Adrenalinas garantuotas!

Naktinio orientavimosi treniruotės vyksta antradieniais  ir ketvirtadieniais pavakare įvairiose Vilniaus vietose.
Jau šiandien (lapkričio 26 d.) organizatoriai kviečia į Saulėtekio etapą Aukštagirio miške. Starto-finišo vietą rasite šiomis koordinatėmis: 54°44'36.3"N 25°23'00.6"E
 punktas
 Dalyvauti gali visi

Šiose treniruotėse gali dalyvauti visi, susidomėję orientavimosi sportu. Organizatoriai skatina prisiminti, kad orientavimosi sporto mėgėjai – gamtos draugai, todėl miške derėtų elgtis tvarkingai, neniokoti jo ir nešiukšlinti, netriukšmauti, nekūrenti laužų. Naktiniai Vilniaus ketvirtadieniai nenaudos vienkartinio plastiko, todėl dalyviai turėtų patys pasirūpinti daugkartiniais maišeliais žemėlapiams. Vilniaus ketvirtadieniuose nerūkoma. Dalyviai privalo laikytis kelių eismo ir lankymosi miške taisyklių.

Pagalba pradedantiesiems

Pradedančiųjų ar nedrįstančių pabandyti orientuotis naktį, lauks orientavimosi treneris, kuris suteiks visą informaciją ir gales praeiti trumpiausią 3-ą trasą kartu. Neturintiems lempų organizatoriai jas išnuomoti. Daugiau informacijos ar orientavimosi pamokelę suteiks VU Sveikatos ir sporto centro orientavimosi sporto treneris Romualdas Kniukšta tel. 8685 42142.

Saugumas

Treniruotės metu dalyvių prašoma laikytis saugumo reikalavimų: laikytis reikalaujamų atstumų nuo kitų asmenų, nesibūriuoti, atsiimant žemėlapį prieiti po vieną, dėvėti apsaugines kaukes.
Įvairių būdų rūpintis sveikata karantino metu visada rasite SSC tinklapyje ir Facebook puslapyje!