Visuotinio karantino metu kviečiame prisiminti bėgimą arba vaikščiojimą miško takeliais bei pabūti gryname ore.

Vilniaus universiteto orientavimosi sporto rinktinės treneris Romualdas Kniukšta dalijasi vaizdinga trasa Saulėtekio miške, kurios startą bei iškabintą žemėlapį rasite VU stadione, adresu Saulėtekio al. 26.

Raudonos spalvos juostelėmis sumarkiruota 1,7 km ilgio trasa. Trasa nekerta važiuojamųjų dalių, visa ji suplanuota miško teritorijoje netoli stadiono, tad ją išbandantieji tikrai nepaklys. Treneris primena, kad "kam atstumas per mažas, be abejo, galima sukti kelis arba keliolika ratų". Tad belieka susirasti sportinę aprangą ir keliauti į mišką!

ŽEMĖLAPIS bėgimo trasa 17 km page 0001

Primename, kad karantino metu draudžiama būriuotis, vengti tiesioginio fizinio kontakto, laikytis asmens higienos reikalavimų, viešose vietose dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones), kurios priglunda prie veido ir pilnai dengia nosį ir burną (šis reikalavimas netaikomas asmenims, kai jie sportuoja atviroje erdvėje).

Taip pat primename, kad būdus ir idėjas rūpintis sveikata visada galite rasti SSC tinklalapyje ar Facebook puslapyje