Lapkričio 4 dieną VU vaikinų futbolo rinktinė antrąjį Lietuvos studentų futbolo lygos (LSFL) ratą pradėjo Vilniaus derbiu, kuriame LFF stadione 3:1  nugalėjo Vilnius Tech universiteto futbolininkus. VU gretose dubliu pasižymėjo Giedrius Onuškevičius, vieną įvartį pridėjo Vytenis Ruzgas.

1104 LSFLGeriausias šio LSFL sezono rungtynes žaidę VU futbolininkai nuo pat pirmojo kėlinio pradžios ėmėsi iniciatyvos. Sužaidus pusvalandį G. Onuškevičius išvedė komandą į priekį, tačiau ties tuo VU nesustojo ir toliau kūrė progas. Po pavojingos situacijos V. Ruzgas rezultatą padvigubino, o prieš išeinant į pertrauką G. Onuškevičius dar kartą nuginklavo Vilnius Tech vartininką.

Antrajame kėlinyje žaidimas susivienodino. Pertraukos metu naują strategiją apmąstę Vilnius Tech vaikinai ėmė regzti vis pavojingesnes atakas, iš kurių viena baigėsi įvarčiu į VU vartus. Vėliau Vilnius Tech komanda dar bandė kelis kartus kėsintis į VU vartų saugumą, tačiau tai neatnešė norimo rezultato ir VU šventė užtikrintą pergalę.

Po rungtynių kalbintas VU treneris Edvardas Malkevičius teigė, jog pergalę atnešė aktyvios treniruotės. „Galvoju, kad, jei tokiu tempu galėtumėme treniruotis porą mėnesių, būtumėme pretendentai į čempiono titulą“, - mintimis apie ateities tikslus dalinosi treneris.

Po pergalės Vilniaus derbyje VU komanda pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą. Sveikiname komandą bei jos trenerius R. Turskį ir E. Malkevičių!