Spalio 22 d. Kaune vykusiose penktojo Lietuvos studentų futbolo lygos (LSFL) turo rungtynėse Vilniaus universiteto futbolininkai rezultatu 2:0 pralaimėjo Kauno technologijos universiteto komandai.

122555378 3588192047909563 6957774417480142602 oPirmąjį kėlinį vilniečiai pradėjo aktyviai, bandė kauniečius spausti jų aikštės pusėje ir susikūrė puikią progą, kurios, deja, nesugebėjo realizuoti ir persverti rezultato savo naudai. Šis epizodas pažadino KTU, kurie perėmė iniciatyvą į savo rankas. VU strigo gynyboje ir tai lėmė, jog net du kartus pirmajame kėlinyje vartininkui teko krapštyti kamuolį iš tinklo.

Po pertraukos sugrįžus į aikštę abiejų komandų žaidimas nusistovėjo ir tapo apylygis, išryškėjo daugiau žaidybinio broko. Nors klaidas darė tiek KTU, tiek VU komandos, tačiau jomis nė vieni nesugebėjo pasinaudot. Pasibaigus nerezultatyviam antrajam kėliniui, švieslentė rodė tą patį rezultatą – 2:0.122406941 3588191311242970 8923320342057204423 o

Po rungtynių VU treneris E. Malkevičius nebuvo patenkintas rezultatu ir sukritikavo savo auklėtinių nusiteikimą: „Žaidėme labai blogai. Be noro, be entuziazmo, todėl toks ir rezultatas. Futbole taip yra, kad jei nesinori žaisti, tai laimėti nėra jokių šansų. Dar pridursiu – viskas prasideda nuo treniruotumo. Jei nelankai treniruočių, tai kaip tu gali gerai sužaisti.“

VU komanda pirmąjį LSFL ratą baigia turėdama 4 taškus (pergalė prieš VDU, lygiosios su Vilnius Tech, pralaimėjimai LSU ir KTU) ir šiuo metu užima trečiąją vietą penkių komandų turnyre.

Apžvalgą parengė VU SSC savanorė, VU Filologijos fakulteto studentė Ugnė Tartėnaitė