Spalio 7 d. vakarą prasidėjo Huawei Moterų lygos B diviziono kovos. Vilniaus universiteto merginos puikiai startavusios savo aikštėje, 68:64 (8:9, 17:18, 22:13, 21:24) palaužė Panevėžio „Naftėno-R.Sargūno SG-SC“ ekipą ir sėkmingai pradėjo 2020/2021 m. sezoną.

Universiteto krepšininkės į priekį šovė trečiajame susitikimo kėlinyje, kurį laimėjo 9 taškais ir prieš lemiamas 10 minučių turėjo 7 taškų persvarą. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 9 sekundėms, Panevėžio komanda deficitą sumažino iki 2 taškų (64:66). Visgi VU absolventė Grėtė Patumsytė pataikė abi baudas ir įtvirtino VU pergalę.

paveikslelis 214955 any1000x1000Komandoje rezultatyviausios susitikime buvo absolventė Aurelija Putramentaitė (12 atk. kam.) ir Agnė Bobinaitė po 13 taškų, Filosofijos fakulteto magistrantė Giedrė Ulytė (11 taškų) bei Grėtė Patumsytė (9 taškai).

Spalio 18 d. buvo sužaistos antrosios rungtynės, kuriose VU merginos parodė savo pranašumą prieš Vilniaus „Tiketą“ – 70:58 (20:13, 16:19, 14:8, 20:8). Prieš lemiamą atkarpą rezultatas dar buvo lygus (50:50), tačiau VU laimėjo ketvirtąjį kėlinį 20:8 ir įsirašė antrąją pergalę.

Nugalėtojų gretose galingą dvigubą dublį surinko Giedrė Ulytė – 12 taškų (4/7 dvit., 4/6 baud.), 13 atkovotų kamuolių ir 22 naudingumo balai. Taip pat prie pergalės stipriai prisidėjo ir Agnė Bobinaitė (19 taškų, 6/15 trit.) bei Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto pirmakursė Aušrinė Belickaitė (13 taškų).

moteru krepsinio lyga AustejaSpalio 21 d. VU krepšininkės savo aikštelėje iškovojo trečiąją pergalę 64:46 (23:14, 9:8, 15:6, 17:18) ir parodė savo pranašumą prieš Vilniaus „VK-Kamanės“ krepšininkes. Rungtynes geriau pradėjo VU merginos, tačiau antrasis ketvirtis buvo itin nerezultatyvus ir nė viena komanda per 10 minučių nesugebėjo pelnyti dviženklio taškų skaičiaus (9:8). Prieš ilgąją pertrauką „VK-Kamanės“ sumažino savo atsilikimą iki 10 taškų (22:32). Po ilgosios pertraukos VU krepšininkės galutinai perlaužė rungtynes, pademonstruodamos geležinę gynybą ir leisdamos oponentėms per trečiąjį ketvirtį pelnyti vos 6 taškus (47:28).

VU krepšininkes į pergalę atvedė A. Putramentaitė, pelniusi 10 taškų (2/10 dvit., 6/8 baud.), atkovojusi 17 kamuolių ir surinkusi 22 naudingumo balus. Stipriai prisidėjo ir Agnė Bobinaitė (4/12 trit.), absolventė Austėja Širšinaitytė (11 taškų, 5 atk. kam. nuotr. dešinėje), Karolina Aidukaitė ir Indrė Zabotkaitė (po 6 taškus), G. Ulytė (5 taškai), A. Belickaitė (4 taškai).

Visai komandai ir jos trenerei Loretai Berūkštienei linkime sėkmės tolimesnėse kovose!

Šaltinis: Moterų lyga
Nuotr.: kairėje L. Dagilis, dešinėje D.Lukšta