Spalio 10 d. Ukmergėje Lietuvos studentų sporto asociacija šalies studentus kvietė į 2020 metų Lietuvos studentų dziudo čempionatą. Kaip ir kasmet, varžybose dalyvavo ir Vilniaus universiteto dziudo rinktinė.

IMG 20201010 143950 1Tarp VU komandos narių aukštais pasiekimais pasižymėjo Medicinos fakulteto studentas Andrius Petras Dunčia, svorio kategorijoje iki 100 kg iškovojęs aukso medalį. Toje pačioje svorio kategorijoje Matematikos ir informatikos fakulteto (MIF) alumnas Mindaugas Skirgaila užėmė II-ąją vietą. Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto (EVAF) studentas Tautvydas Vilčinskas svorio kat. iki 66 kg iškovojo bronzos apdovanojimą.IMG 20201010 143541

Dominykas Šatkus (EVAF) svorio kat. iki 73 kg liko penktoje pozicijoje, Justinas Martinonis (MIF) ir Teisės fakulteto studentas Mantas Gaigalas liko septinti. Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto studentas Hubertas Kalinauskas galutinėje įskaitoje liko devintas.

Susumavus surinktus taškus, VU komandos vaikinai komandinėje įskaitoje užėmė III-ąją vietą ir nusileido Lietuvos sporto universiteto vaikinams bei Vilniaus Gedimino technikos universiteto komandai. Sveikiname VU dziudo rinktinę ir jos trenerį, VU alumną Eimantą Tukačiauską.