Šeštadienį, spalio 3 d. VU Sveikatos ir sporto centro Universaliojoje salėje įvyko II-ojo VU studentų čempionato finalinis etapas. VU studentų inicijuotas turnyras vyko antrus metus iš eilės, sukvietęs pajėgiausius Universiteto šachmatininkus.

Stipriame keturiolikos žmonių ratų sistemos turnyre čempiono vardą apgynė Chemijos ir geomokslų fakulteto trečiakursis Kipras Eigminas. Ant kitų prizininkų pakylos laiptelių lipo Universiteto naujokai: Filosofijos fakulteto pirmakursis Aras Vardanyan ir Filologijos fakulteto magistrantas Andrius Brazdžionis.

Merginų įskaitoje čempionės vardą apgynė Filologijos fakulteto studentė Skaistė Šaumanaitė, aplenkusi Chemijos ir geomokslų fakulteto studentes Gretą Mačiutytę (II-oji vieta) ir Guodą Perminaitę (III-oji vieta).

Sveikiname dalyvavusius ir nugalėjusius bei dėkojame čempionato idėjos iniciatoriui, VU studentui Kiprui Eigminui bei varžybų teisėjui, nacionalinės kategorijos arbitrui ir VU alumnui Andriui Paulauskui.

Čempionato rezultatai

DSC 0005DSC 0001