Rugsėjo 23-30 d. vykusios Europos sporto savaitės „BeActive“ metu, Vilniaus universiteto studentai ir darbuotojai turėjo galimybę sudalyvauti (ne)tradicinėje VU bendruomenės eisenoje.

eisenaKiekvienais metais Universiteto bendruomenė rugsėjo 1 d. nuo Nepriklausomybės aikštės keliauja iki Universiteto Didžiojo kiemo ir taip tradiciškai mini naujųjų mokslo metų pradžią. Šiais metais, atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją šalyje, tokia eisena neįvyko, tačiau VU Sveikatos ir sporto centras (VU SSC), kartu su VU Studentų atstovybe, kvietė kiekvieną bendruomenės narį žygiuoti kitokioje eisenoje.

Dalyviams reikėjo nueiti VU eisenos ilgio atstumą - 2 km, jį įamžinti pasirinkta sporto sekimo programėle ir įkelti į pasirinktą socialinį tinklą. Burtų keliu spalio 1 d. buvo išrinkti keturi laimingieji, kuriems atiteko VU SSC įsteigti prizai.

Sveikiname nugalėtojus bei visus dalyvavusius, nors ir kitokio formato, bet kasmetinėje VU bendruomenės eisenoje!