Naujas ruduo atneša ne tik naujų mokslo metų, bet ir Lietuvos studentų futbolo lygos (LSFL) sezono pradžią. Nors turnyras dar nestartavo, tačiau Vilniaus universiteto futbolininkai neturi laiko tinginiauti ir atsakingai ruošiasi būsimoms kovoms aikštelėje.

119941508 3488961551165947 8953742478335908375 oKeliais naujokais pasipildžiusi rinktinė, kartu su treneriu Rimantu Turskiu rugsėjo 19 d. Kaune dalyvavo LSFL mažojo futbolo 8x8 turnyre, LSFL garbės prezidento P. Grigonio taurei laimėti. Geriausiu VU komandos žaidėju buvo išrinktas Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto studentas Liutauras Rimkus, o bendroje įskaitoje vilniečiai užėmė 5 vietą. „Turnyras buvo tikrai labai naudinga patirtis, nes pamatėme, ko mums trūksta žaidime, ties kuo reikia dirbti daugiau. Tai buvo pirmosios komandos varžybos po labai ilgos pertraukos, todėl trūko susikalbėjimo aikštėje", – sakė vienas rinktinės senbuvių Artūras Karasiovas. "Po turnyro visiems išaugo noras įrodyti, kad galime daugiau.“

Paklaustas apie artėjantį  LSFL sezoną, A. Karasiovas atskleidė, jog kaip ir ankstesniais metais, taip ir šiemet vienintelis tikslas – čempionų titulas. „Manau, esame tikrai pajėgi komanda. Praeitame sezone mums labai pritrūko sėkmės. Tačiau  nuo pernai išlaikėme didžiąją dalį žaidėjų, pasipildėme keliais naujokais, todėl, tikiuosi, kad šiemet turime viską, ko reikia pergalei, o sėkmė nenusisuks nuo mūsų“, - kalbėjo futbolininkas.NK 06586

Sėkmę ir čempionų titulą prisijaukinti VU futbolininkai bandys ant naujos dangos aikštelės. Bendradarbiaujant kartu su Lietuvos futbolo federacija (LFF), buvo įgyvendintas mažosios futbolo aikštelės dangos keitimo projektas, o rugsėjo 24 d. įvyko aikštelės atidarymo ceremonija. Joje dalyvavo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius, LSFL direktorius Vytas Jančiauskas, VU rektorius prof. Rimvydas Petrauskas, VU Sveikatos ir sporto centro direktorė dr. Ramunė Žilinskienė, VU futbolo komandos treneris ir LSFL prezidentas Rimantas Turskis bei VU futbolo rinktinės vaikinai. Po sveikinimo kalbų ir linkėjimų, simbolinius atidarymo smūgius meistriškai atliko LFF generalinis sekretorius E. Stankevičius, VU rektorius prof. R. Petrauskas ir VU treneris R. Turskis.

Naujasis LSFL sezonas startuos jau rugsėjo pabaigoje. Dėl čempiono titulo šiemet VU varžysis su Kauno technologijos universitetu, Vytauto Didžiojo universitetu, Lietuvos sporto universitetu ir Vilniaus Gedimino technikos universitetu. Pirmajame ture Vilniaus universiteto komanda susikaus su Vytauto Didžiojo universiteto studentais.

Tekstą parengė VU SSC savanorė Ugnė Tartėnaitė
Nuotr. autorius Edgaras Kurauskas