Nuo šio rudens semestro VU Sveikatos ir sporto centras (SSC) pristato naujieną - Sveikatos laboratoriją, kurioje vyks atviros ir nemokamos individualios sveikatingumo konsultacijos VU bendruomenės nariams.

Sveikatos laboratorijoje siūlomos sveikatingumo konsultacijos, siekiantiems sveikiau gyventi, integruoti sveikatai naudingą elgesį į savo gyvenimą, turintiems klausimų dėl tinkamo sporto pasirinkimo, ieškantiems motyvacijos kaip keisti savo įpročius bei bendrai pagerinti sveikatą ir savijautą.

Konsultacijas vykdo VU Medicinos fakulteto ir Filosofijos fakulteto magistrantūros studijų pakopų studentai.

Konsultacijos vykdomos VU Sveikatos ir sporto centre (Saulėtekio al. 2), 113 ir 114 aud. bei VU Konsultavimų ir mokymų centre (Saulėtekio al. 9).

Sveikatos laboratorijoje siūlomi šie nemokami individualūs užsiėmimai:

Kviečiame išsamiau susipažinti su siūlomomis konsultacijomis ir nepraleisti progos užsiregistruoti!

SL konsultacijos basic