Rugsėjo 24 d. Vilniaus universiteto stadione įvyko mažosios VU futbolo aikštelės atidarymo ceremonija. Dėka mūsų draugų ir partnerių - Lietuvos futbolo federacijos (LFF) bei  Lietuvos lazerių asociacijos - šiuos mokslo metus VU pasitinka su atnaujinta mažosios futbolo aikštelės danga. Be abejo, prie idėjos realizavimo prisidėjo ir VU Sveikatos ir sporto centras (SSC) bei jo darbuotojai.

DSC 0010
Aikštelės atidarymo ceremonijoje sveikinimo žodį tarė VU rektorius prof. Rimvydas Petrauskas, LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius, Lietuvos lazerių asociacijos valdybos narys bei VU Lazerinių tyrimų centro prof. Valdas Sirutkaitis, Lietuvos studentų futbolo lygos (LSFL) direktorius Vytas Jančiauskas, VU SSC direktorė dr. Ramunė Žilinskienė bei LSFL prezidentas, VU futbolo rinktinės treneris bei idėjos iniciatorius Rimantas Turskis.

Atidaryme dalyvavo ir iškart po jo treniruotės metu naują aikštelės dangą išbandė VU futbolo rinktinės nariai. Ceremonijos pabaigoje vietoje tradicinio atidarymo juostelės kirpimo, šventinius ir taiklius atidarymo įvarčius įmušė VU rektorius, LFF generalinis sekretorius ir treneris R. Turskis.

0 NK 06841
DSC 0042