Rugsėjo 24 d. Vilniaus universiteto stadione buvo galima išgirsti ir pamatyti neįprastą šurmulį – čia duotas startas kasmetinėse tarpfakultetinėse Rektoriaus Taurės varžybose.

VU rektoriui prof. Rimvydui Petrauskui pamojus starto vėliavėle, devynių Universiteto fakultetų studentai startavo pirmosiose šių mokslo metų tarpfakultetinėse Rektoriaus Taurės kroso varžybose. Jie rungėsi tarpusavyje dėl geriausiojo vardo 800 m (merginos) ir 1600 m (vaikinai) distancijose.

DSC 0076DSC 0114

Merginų grupėje aukso medalį iškovojo Istorijos fakulteto antrakursė Ingrida Sinkevičiūtė, sidabrą – Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto antrakursė Hanna Zykeyeva, III-ąją vietą iškovojo to paties fakulteto pirmakursė Gabija Naujokaitė.

Vaikinų grupėje greičiausias buvo Filologijos fakulteto pirmakursis Rokas Ašmena, jam nusileido II-ąją vietą užėmęs Filosofijos fakulteto magistrantas Gediminas Janušis, o bronzos medalis atiteko Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto pirmakursiui Linui Šinkūnui.

DSC 0203DSC 0218

Bendroje komandinėje įskaitoje pergalę šventė Medicinos fakultetas, II-ąją vietą užėmė Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas, o III-oji vieta atiteko Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutui.

Sveikiname nugalėjusius ir dalyvavusius VU studentus bei dėkojame VU SSC treneriams ir vyr. varžybų teisėjai, VU lengvosios rinktinės trenerei doc. Jūratei Armonienei.

Varžybų nuotraukos