Spalio 3 d. visus Vilniaus universiteto studentus kviečiame dalyvauti antrus metus iš eilės VU studentų inicijuojamame Vilniaus universiteto studentų šachmatų čempionate. Šių varžybų tikslas - populiarinti šachmatus studentų tarpe, kelti studentų sportinį meistriškumą, išaiškinti pajėgiausius Universiteto šachmatininkus bei žinoma, gerai praleisti laiką.

Kviečiami dalyvauti visi dabartiniai Vilniaus universiteto studentai, nepriklausomai nuo pakopos bei studijų formos, įskaitant ir esančius akademinėse atostogose ar sustabdžiusius studijas. Dalyvauti gali ir pagal mainų programą VU studijuojantys kitų universitetų studentai.

IMG 5936Varžybos vykdomos dviem etapais:

1. Atrankinis turnyras internetu, www.lichess.org platformoje vyks rugsėjo 30 d. (trečiadienį), nuo 19:00 val. Jame reikės prisijungti į VU šachmatų klubą ir prisijungti prie atrankos turnyro. Prisijungiant, reikia nurodyti savo tapatybę, studijų programą ir kitą reikalingą informaciją. Jos nepateikę, į klubą nebus priimami. Prisijungus, reikia užsiregistruoti į turnyrą su šia nuoroda.
  2. Finalinis turnyras gyvai vyks spalio 3 d. (šeštadienį), nuo 11:00 val. VU Sveikatos ir sporto centro (Saulėtekio al. 2) Universaliojoje salėje. Atvykimas į varžybas ir registracija vykdoma iki 10:50 val.

Atrankinis turnyras vykdomas 9 ratų šveicariškąja sistema pagal lichess.org platformos šachmatų taisykles. Laiko kontrolė – 5 min + 3 s už kiekvieną padarytą ėjimą.

Finalinis turnyras vykdomas ratų sistema pagal FIDE greitųjų šachmatų taisykles. Laiko kontrolė – 8 min + 4 s už kiekvieną atliktą ėjimą. Turnyras registruojamas FIDE.

Čempionato nuostatai

Registracija vykdoma iki rugsėjo 30 d., 18:30 val., prisijungiant į universiteto šachmatų klubą (žr. punktą Nr. 1) bei iki 19:00 val., prisijungiant į turnyrą.

Kontaktai pasiteiravimui:

Andrius Paulauskas – tel. +37069623502, el. paštas