Šis savaitgalis buvo turtingas draugiškais turnyrais ir priešsezoniniais pasibandymais aikštelėje ir stadione.

Rugsėjo 17-19 dienomis Kaune vyko priešsezoninis Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) draugiškas keturių komandų krepšinio turnyras. Kartu su turnyro organizatoriaus – Lietuvos sporto universiteto (LSU) – krepšininkais, jame dalyvavo Vytauto Didžiojo universiteto (VDU), LCC tarptautinio universiteto (LCC) ir Vilniaus universiteto (VU) vaikinų komandos.

Mūsų Universiteto krepšininkai, rezultatu 85:68, įveikė VDU krepšininkus, rezultatu 111:99, nugalėjo LSU, tačiau pralaimėjo LCC komandai (70:81) ir turnyre iškovojo antrają vietą.

Šis turnyras buvo skirtas pasirengimui naujajam Lietuvos studentų krepšinio ir kitų lygų sezonui. Iškovodami sidabrą, VU krepšininkai bei rinktinės treneris Rimantas Kaminskas įrodė, jog naujajam sezonui ir pergalėms pasiruošta.

Kovo 14 dieną turėjęs įvykti Lietuvos studentų futbolo lygos (LSFL) mažojo futbolo turnyras, skirtas Lietuvos nepriklausomybės dienai, buvo  surengtas rugsėjo 19 d. LFF Kauno treniruočių centro stadione.

119997097 3488957487833020 4092682647742709598 o119941508 3488961551165947 8953742478335908375 o

Dėl garbės prezidento Povilo Grigonio taurės turnyre dalyvavo šešios komandos, kurios buvo suskirstytos į dvi grupes: A grupėje žaidė Vilniaus universiteto (VU), Kauno Technologijos universiteto (KTU) ir Klaipėdos universiteto krepšininkai; B grupėje – LSU, VDU ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) komandos.

VU komanda užėmė 5-ąją vietą, iškovodama pergalę prieš VDU komandą, o geriausiu VU komandos žaidėju išrinktas Ekonomikos ir verslo administravimo  fakulteto ketvirtakursis Liutauras Rimkus.