jaras galiunu cemponate 2012 copyMatematikos ir informatikos fakulteto studentas Mindaugas Jaras tiek universiteto sporto bendruomenėje, tiek respublikiniu lygmeniu jau žinomas kaip rezultatyvus svarsčių kilnotojas, turintis aukštų sporto pasiekimų respublikinese ir tarptautinėse varžybose. Sportininkas negaili laiko ir jėgų sunkioms treniruotėms atkakliai siekdamas pagerinti savo turimus rezultatus.

Šiuo metu Mindaugas susidomėjo galiūnų sportu ir su stipriausiais Lietuvos vyrais varžosi  įvairiuose turnyruose. Žinant Lietuvos galiūnų pasiektus rezultatus tarptautinėje arenoje (šiuo metu Lietuvos rinktinė komandinėje įskaitoje yra pasaulio čempionė) į elitą patekti labai sudėtinga. Tačiau treneriui Rimantui Cijūnėliui stebint studento jau dabar pasiektus rezultatus, galima tikėtis, kad Mindaugas turi potencialo ateityje pasiekti šio sporto aukštumų. Žinomiausio Lietuvos ir vieno geriausių pasaulio galiūnų Žydrūno Savicko nuomonė panaši: „tai gana prespektyvus sportininkas ir ateityje galima laukti iš ties aukštų pasiekimų“.

Žinoma, dar ne viskas gerai sekasi kilnojant neįtikėtinai sunkius svarmenis, tačiau I-ajame Lietuvos galiūnų čempionato etape kilnojant 105 kg hantelį studentas užėmė trečiają vietą, o bendrojoje įskaitoje atiteko aštuntoji vieta. Dalyvaujant II-ajame šių varžybų etape M. Jaras taip pat pasirodė solidžiai ir užėmė aštuntąją vietą tarp stipriausių Lietuvos galiūnų. Dar laukia du šių varžybų etapai ir lieka tik palinkėti atkakliajam sportininkui sėkmės įsiliejant į Lituvos galiūnų elitą.