Šių metų lengvaatlečių vasaros sezonas pabaigtas rugpjūčio 22 d. Vilniaus Vingio stadione vykusiose Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybose. Jose pasirodė tiek Vilniaus universiteto studentai, tiek alumnai.

Sidabro medalis 3000 m distancijoje atiteko VU alumnui Jauniui Strazdui, nubėgusiam per 8:43,68 min. Bronzos medalį disko metimo rungtyje iškovojo Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto absolventas Domantas Poška, įrankį numetęs 57,02 m.

118399297 3510955002288807 9097880190928339003 o
Ketvirtąją poziciją tiek rutulio stūmimo (12,54 m), tiek disko metimo (46,93 m) rungtyse užėmė Tarptautinių santykių ir politikos mokslų antrakursė Ieva Zarankaitė (nuotr.). O 300 m distancijoje taip pat 4-ąją vietą iškovojo Chemijos ir geomokslų fakulteto antrakursė Karolina Cvirkienė (41,94 s).

Šuolio į tolį rungtyje VU alumnė Sofija Korf nušoko 5,40 m ir užėmė 5-ąją vietą.

Su šiomis varžybomis baigėsi ir stadioninių rungčių vasaros sezonas Lietuvoje. Su sėkmingu sezonu ir jo pabaiga sveikiname VU lengvaatlečius bei VU lengvosios atletikos rinktinės trenerę doc. Jūratę Armonienę.