Dėl pasikeitusios situacijos pasaulyje, šiais mokslo metais neužbaigėme kasmetinių, nuo 2000 metų organizuojamų Tarpfakultetinių Vilniaus universiteto Rektoriaus Taurės varžybų rato. Tačiau 2019/2020 mokslo metų rudens ir pavasario semestrų metu spėjome susitikti šešiose varžybose (iš vienuolikos).

Rugsėjo mėnesį tarpfakultetinių varžybų pradžią tradiciškai skelbė ir vėliavėle startą davė tuometinis VU rektorius prof. Artūras Žukauskas organizuojamose kroso varžybose. Šiose varžybose atstovauti savo fakultetui gali bet kuris VU studentas, tiek mėgstantis pabėgioti paneriu, tiek dalyvaujantis ilgų nuotolių bėgimo varžybose. Merginos bėga 800 m, o vaikinai – 1600 m atstumus.

2019/2020 m.m. kroso varžybų komandos-prizininkės:

I vieta - Matematikos ir informatikos fakultetas

II vieta - Filosofijos fakultetas

III vieta - Gyvybės mokslų centras
RT krosas visi dalyviai

Rudens semestre taip pat sužaistos ir futbolo varžybos, kuriose dalyvavo aštuonių fakultetų komandos, o ant nugalėtojų pakylos lipo:

I vieta - Fizikos fakultetas

II vieta - Medicinos fakultetas

III vieta - Chemijos ir geomokslų fakultetas

DSC 2005

Ar žinojai, kad savo fakulteto garbę gali ginti net ir tuo atveju, kai laisvalaikiu su kursiokais mėgsti pamėtyti į krepšį? Rudens semestro metu organizuojamos tiek vaikinų krepšinio varžybos, tiek merginų 3x3 krepšinio varžybos.

2019/2020 m.m. merginų 3x3 krepšinio varžybų komandos-prizininkės:

I vieta - Gyvybės mokslų centras

II vieta - Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas

III vieta - Medicinos fakultetas

DSC 0126 DSC 0434

2019/2020 m.m. vaikinų krepšinio varžybų komandos-prizininkės:

I vieta - Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas

II vieta - Medicinos fakultetas

III vieta - Komunikacijos fakultetas

DSC 0590 DSC 0439

Pavasario semestre, prieš pat karantinui sustabdžius įprastą gyvenimo tempą, spėjome pasivaržyti paskutinėse mokslo metų varžybose: tinklinio ir svarsčių kilnojimo. Būtent šis kontrastas parodo VU tarpfakultetinių Rektoriaus taurės varžybų įvairovę, apimančią ir jėgą, ir vikrumą, ir tikslumą, ir ištvermę.

2019/2020 m.m. tinklinio varžybų komandos-prizininkės:

I vieta - Fizikos fakultetas

II vieta - Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas

III vieta - Matematikos ir informatikos fakultetas

VU 2019/2020 m.m. svarsčių kilnojimo varžybų komandos-prizininkės:

I vieta - Medicinos fakultetas

II vieta - Matematikos ir informatikos fakultetas

III vieta - Chemijos ir geomokslų fakultetas

DSC 0047 DSC 0106

Tikimės, jog stipresni ir atsparesni virusams susitiksime 2020/2021 mokslo metų tarpfakultetinėse VU Rektoriaus taurės varžybose!

P.S. Keli faktai apie tarpfakultetines VU Rektoriaus Taurės varžybas:

Praėjusių mokslo metų čempionu tapo Medicinos fakultetas, surinkęs net 10 taurių.

Absoliutus visų laikų čempionas laimėjimų skaičiumi - Matematikos ir informatikos fakultetas, I-osios vietos taurę kėlęs net 14 kartų!

Kasmet fakultetų studentai startuoja 11-oje varžybų: kroso, merginų 3x3 krepšinio, futbolo, vaikinų krepšinio, tinklinio, rankos lenkimo, aerobikos, svarsčių kilnojimo, stalo teniso, lengvosios atletikos ir keliautojų sporto.