Vilniaus universitetas – viena lyderiaujančių regiono aukštojo mokslo įstaigų, tačiau šiandien to nebepakanka, nes jau kuris laikas ryškėja globalios universitetų konkurencijos kontūrai: visomis prasmėmis klesti tie, kurie, dėka investicijų, gali garantuoti aukštą mokymo programų kokybę, savo darbą išmanančius profesionalus bei modernią infrastruktūrą, tame tarpe – ir sporto erdves Universiteto bendruomenei.

Stebint ilgalaikę prestižinių universitetų, tokių kaip Harvardo, Oksfordo, Kembridžo ir kt. sėkmę, tampa aiškus universitetų investicinių fondų vaidmuo, kuriuose kaupiama geros valios rėmėjų finansinė parama, kuri kasmet yra investuojama į Universiteto progresą. Tokia intencija prieš kelis metus paskatino įkurti Vilniaus universiteto fondas.

Prisidėkite prie šio Fondo didinimo, skirdami 1,2 % nuo savo sumokėto GPM. Surinktos lėšos leis Vilniaus universitetui tapti konkurencingesniu, sparčiau prioritetus įgyvendinančiu, savo bendruomenę dar labiau įgalinančiu ir, be abejonės, fiziškai aktyvesniu ateities universitetu.

Daugiau: www.vuf.lt/gpm

Vilniaus universiteto fondas GPM 2