Nuo birželio 1 d. VU Sveikatos ir sporto centras dirbs vasaros darbo laiku:

Saulėtekio al. 2 treniruoklių salė

Pirmadieniais - penktadieniais, 8.00 - 20.00 val., savaitgaliais nedirba

Saulėtekio al. 26 treniruoklių erdvė

Pirmadieniais - sekmadieniais, 8.00 - 22.00 val.

VU stadionas (bėgimo takeliai, stacionarūs treniruokliai)

Pirmadieniais - sekmadieniais, 8.00 - 22.00 val.

M. K. Čiurlionio g. 21 treniruoklių erdvės

Pirmadieniais - penktadieniais, 8.00 - 20.00 val., savaitgaliais nedirba

SSC DARBO LAIKAS VASARA2

Nurodytų SSC erdvių lankytojo atmintinė karantino metu:

• Leidimai sportuoti treniruoklių salėse ar grupinėse treniruotėse išduodami tik nuotoliniu būdu, susisiekiant telefonu +37052193035 arba el. paštu
  • Leidimai sportuoti, kuriais lankytojai negalėjo pasinaudoti karantino metu, gali būti išnaudoti iki rugsėjo 30 d.
  • Kaskart atvykę į centro erdves, lankytojai pasirašo (geriausia - savo tušinuku) registracijos knygoje bei užpildo duotą Sveikatos deklaraciją.
  • Lankytojai sportinę aprangą apsirengia iš anksto. Rūbinėmis ir dušais galimybės naudotis nėra.
  • Lankytojai po pasinaudojimo dezinfekuoja treniruoklius ar kitą naudotą inventorių.
  • Grupinių treniruočių lankytojai turi asmeninį rankšluostį, kurį treniruotės metu pasitiesia ant kilimėlio arba atsineša asmeninį kilimėlį.
  • Treniruokliais vienu metu naudojasi ne daugiau nei 10 asmenų, asmenys išlaiko 2 m fizinį atstumą.