PRIIMK VU SSC ORIENTAVIMOSI IŠŠŪKĮ  - surask 65 arba visus 130 orientavimosi sporto kontrolinius punktus Aukštagirio (Saulėtekio) miške, užrašyk kiekvieno punkto numerį žemėlapyje, siųsk  žemėlapio nuotrauką į VU SSC el. paštu ir laimėk VU Sveikatos ir sporto centro įsteigtus prizus, kuriuos, pasibaigus karantinui, kviesime atsiimti Sveikatos ir sporto centre. Įspūdžiais trasoje dalinkis ir socialiniuose tinkluose - įraše pažymėki VU Sveikatos ir sporto centras paskyrą, įspūdžiais džiaugsimės kartu.

Aukštagirio miškas išsidėstęs Tarp Nemenčinės plento (šiaurės rytuose) ir Plytinės  gatvės Pietuose. Šiaurinę ir vakarinę dalį riboja Gvazdikų kolektyviniai sodai, pietrytinę- Saulėtekio gatvė.  Miškas įvairus, nuo gražaus lengvo parkinio (šiaurinė ir pietrytinė dalys) iki kalnuoto, kai kur apaugusio sunkiau įveikiamais krūmais (vidurinė ir pietvakarinė dalys), o kai kur judėjimą  apsunkina retinamas miškas.

Iš viso  miške 130 punktų, kurie pavaizduoti dviejuose žemėlapiuose: pirmame žemėlapyje (Saulėtekio al. dalis) - 46, antrame (šiaurinė ir vakarinė) - 84 punktai. Vietovėje punktai paženklinti raudona lipnia juosta, kuria yra apjuosti medžių kamienai ar šakos. Kiekvienas punktas pažymėtas numeriu nuo 1 iki 130. Punktų surinkimo tvarka nesvarbi. Žemėlapio mastelis 1 x 10 000, t.y 1 cm - 100 m, horizontalės kas 2,5 m, t.y tarp šalimais esančių horizontalių yra 2,5 m aukštėjimas arba žemėjimas.
Trasą sukūrė ir įrengė VU Sveikatos ir sporto centro orientavimosi sporto rinktinės treneris Romualdas Kniukšta.
Detalesnė informacija, trasos žemėlapiai  tel. 8685 42142 arba

AUKŠTAGIRIS 1 DALISAUKŠTAGIRIS 1 DALISAUKŠTAGIRIS 1 DALIS