Studente, į tave kreipiasi VU studentė, besidominti fiziniu aktyvumu Lietuvos ir Europos universitetuose:

MA klausimynas SSC svetainei

Esu Vilniaus universiteto, Švietimo politikos ir administravimo studijų magistrantė. Mano baigiamojo darbo tikslas – išsiaiškinti, kodėl fizinio aktyvumo lygis Lietuvos universitetinio aukštojo mokslo studentų tarpe yra žemas, nors fizinė veikla suprantama kaip priemonė, prisidedanti ne tik prie individo fizinės, bet ir emocinės bei socialinės gerovės. Gauti Lietuvos universitetų studentų užpildytų klausimynų duomenys bus palyginti su kitų Europos aukštųjų mokyklų gautais duomenimis.
Tyrimas yra mokslinio pobūdžio, todėl rezultatai bus viešinami apibendrinta forma magistro baigiamajame darbe bei darbo gynimo metu.

Klausimynas skirtas pirmosios studijų pakopos (bakalauro) nuolatinių ir dieninių studijų studentams.
Klausimynas sudarytas iš 4 dalių, kurias užpildyti prireiks 5-7 min. Ačiū Tau už skirtą laiką ir atsakymus!

Klausimyną rasi ČIA.

Sveikatos!