Vasario 21-22 dienomis Prienuose rinkosi aerobinės gimnastikos profesionalai. Čia vyko net dvejos svarbios varžybos: Trečiosios tarptautinės aerobinės gimnastikos varžybos Lithuanian OPEN championship 2020 bei XXVI Lietuvos aerobinės gimnastikos čempionatas. Varžybose Vilniaus universitetui atstovavo trenerės Teresės Gritėnienės treniruojama VU aerobinės gimnastikos rinktinė.
aerobika visiStudentų ir studenčių pasirodymas varžybose buvo šaunus. Universiteto rinktinė atskirose rungtyse iškovojo prizines vietas: vyrų vieneto rungtyje Fizikos fakulteto alumnas Edvinas Navakauskas iškovojo 3-ąją vietą. Mišrios poros rungtyje puikiai pasirodė ir 2-ąją vietą iškovojo Gabijos Pikturnaitės ir Edvino Navakausko dvejetas. Grupinio pratimo rungtyje VU aerobikos rinktinė buvo geriausia, 1-ąją vietą iškovojo Augustė Riklikaitė, Ana Koniuchovaitė, Gabija Lukoševičiūtė, Paulina Launagaitė ir Gabija Pikturnaitė.

Aukštos iškovotos vietos atskirose rungtyse lėmė ir puikų rezultatą komandinėje įskaitoje  - Vilniaus universiteto aerobikos rinktinė iškovojo 2-ąją vietą.  Džiaugiamės ir sveikiname studentus ir studentes bei rinktinės trenerę